Stránka 1 z 1

Užitečné stránky

Napsal: ned 22. led 2017 20:17:57
od TT Industries
Zdravím lidi, vím, že existuje spoustu dobrých stránek o hře, kde se dají nastavit parametry a zjisti tak, kolik denně vydělám, jaké suroviny mi chybí na provoz továren bez dokupování, kolik stojí vylepšení budov a podobě. Proto bychom se měli s těmito stránkami dělit a pomoct tak ostatním :)

http://www.resourcesmx.com/ - na této stránce se můžete přihlásit přes google účet a prohlížet si jí tak kdekoliv. Zde si můžete nastavit, kolik dolů s jakou produkci od jaké suroviny máte, na jakém levelu máte továrny a speciální budovy a stránka vám napíše denní příjem, produkci továren, zisk, návratnost, napíše, jaké doly postavit a tak dále. Navíc tam lze zadat jaké tech. vylepšení máte a stránka vám řekne, v jakých kombinacích můžete docílit x5,05.

http://r.jakumo.org/prices.php - toto je stránka, na které může zjistit, kolik vás bude stát uprade spec. budov, HQ, skladů a to jednak cenově na základě cen na marketu i přesného výpisu surovin, které budou potřeba. A taky tam je seznam tech vylepšení na 5,05

To jsou za mě asi všechny užitečné stránky, co znám :)

Re: Užitečné stránky

Napsal: pát 17. bře 2017 18:47:15
od Petnek
O resourcesmx jsem nevěděl, díky za sdílení :)

A co jsem to nastavil, je to perfektní nástroj, jen update cen trhu byl před 7 hodinami a u dolů se nepočítá se snižováním výroby díky snižujícímu se zdraví. I tak ale dopočítávání potřebných dolů nebo vlastně celý screen s přehledy je vynikající :-)

Re: Užitečné stránky

Napsal: čtv 14. pro 2017 0:45:10
od B.J.C.
Dnes jsem objevil tuto stránku https://res.gerritalex.de/# a myslím si, že určitě stojí za pozornost. Jediné mínus je. že člověk musí umět anglicky nebo německy. Pokud jste líní stačí si nakoupit API a data se vám importují sami