Proč nejsou počítány moje kroky když jsem pustil misi "Cestovatel"?

m@ster
Administrátor

Proč nejsou počítány moje kroky když jsem pustil misi "Cestovatel"?

Příspěvekod m@ster » sob 24. čer 2017 11:51:04

Nejdříve si musíte uvědomit, že nejsou počítány žádné "kroky", ale počítají se metry. V tomto bodě existují určité podmínky, které musí být splněny, aby mise mohla být aktualizována:
GPS musí být aktivováno a musí mít příjem - tlustá zimní bunda se může stát problematickou. Navíc se nesmí pohybovat rychleji než 3,3 m / s, což je asi 11,88 km / h.
Cyklistika a jízda autem je tedy vyloučena, rychlé běhání jen okrajově - mise se nazývá "Cestovatel", nikoliv "Jogger". K tomu byste měli být nepřetržitě v pohybu: zastavení nebo časté zastávky, např. Když venčíte psa, způsobí, že vypočtená vzdálenost nebude dostatečná k zaznamenání. Není také možné hrát v kasinu, to proto, že se vypne aktualizace polohy, aby se snížila spotřeba energie. Také budete muset chodit nejméně 1 minutu, protože přenos vzdálenosti na server se stane každých 60 sekund. Například když vyskočíte z vašeho vozu a vyjdete 50 metrů a zpět se nepočítá. Resources musí být otevřená po celou dobu, protože neexistuje žádná služba pro sledování vzdálenosti. Měli byste také aktualizovat služby Google Play, protože je třeba sledovat vaši aktivitu. V neposlední řadě je třeba říci, že aplikace se po 30 minutách ukončí bez jakékoli akce.

Zpět na „Často kladené dotazy (FAQ)“