Informace

FelyCZ
Příspěvky: 1
Registrován: sob 10. bře 2018 13:30:43

Informace

Příspěvekod FelyCZ » ned 29. dub 2018 20:58:15

Ahoj,
věřím, že spousta z vás mě dobře zná... Hrával jsem RG pěkné 3-4 měsíce (bohužel) někdy začátkem roku 2x17. Poté jsem se už nikdy nedokázal přihlásit... "Přihlášení zamítnuto, (dál to znáte)". Samozřejmě jsem kontaktoval podporu, poslal jsem asi 15 emailů (s intervalem 5 dní). Žádná odpověď, jak jinak, že?!
Byl jsem naštvaný, ani nevíte jak, jelikož jsme spolu s hráči NoCan a TONTON_CZ plánovali velký výjezd na dia-doly. Dny plynuly... Časem přestali hrát i ti dva, zmínění výše.
A teď k hlavnímu důvodu, proč píšu...

Plánuji, ba i nejen plánuji, ale už i vytvářím, novou hru na podobném principu (GPS pozice, multiplayer, výroby, atd...), avšak chci udělat tu hru více reálnou, tzn. méně nul v číslech, z každé vytěžené rudy budete získávat elementární suroviny (př. z chalkopyritu - CuFeS2 - získáte Měd - Cu - dále Železo - Fe - a nakonec Síru - S. A z těchto surovin vyrábíte materiály, se kterými obchodujete.
Výhodou, ale i nevýhodou, bude, že každý důl bude existovat pouze po určitou dobu - ještě není přesně stanoveno, ale asi 60 dní - a pokud budete chtít ten důl mít napořád, budete muset použít speciální předmět - zřejmě z úkolů. Naopak ale nebude potřeba doly opravovat, ty dočasné se samy zničí po 60-ti dnech a ty "napořád" budou pořád těžit stějně. Druhý nápad je, že žádný důl nebude napořád po použití jednoho předmětu, nýbrž každý předmět prodlouží jeho životnost o dalších X dní. (Můžete se vyjářdit, co by se Vám osobně líbilo více... :) )

Vzhledem k tomu, že na hře pracuji sám, nebude dostupná hned, ale koncem roku 2x18 by mohla být v základní verzi funkční a na Google Play.

Budu rád za jakékoli náměty, připomíky a vy víte co... :D
Je možné, že vývoj ukončím a že z toho nic nebude, ale i tak doufám, že se zde najde spousta hráčů, kteří by chtěli něco nového, možná i lepšího.

Děkuji za přečtení a doufám, že toto vlákno nebude m@sterovi - kterého tímto zdravím - vadit...

S pozdravem,
FelyCZ

Zpět na „Komunita - Pokec - Zlepšováky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů