Bedny a Kontejnery

Soubor doporučení, jak začít hrát Resources
Uživatelský avatar
m@ster
Administrátor
Příspěvky: 19
Registrován: pon 26. pro 2016 12:07:00

Bedny a Kontejnery

Příspěvekod m@ster » úte 24. led 2017 20:47:56

Sbírání beden a kontejnerů (Dále budeme používat označení "B&K") je velmi dobrý zdroj příjmů. B&K vznikají na mapě podle aktivity hráčů. Čím více hráčů v okolí, tím více B&K. Obsah B&K je stejný pro všechny hráče, ale ne všichni hráči mohou vidět a sebrat všechny B&K. S úrovní muzea bude pro tebe odemčeno více B&K. Doporučuje se sbírat B&K z odměn a ne je hned distribuovat do "deště zásilek". Není žádný strop pro nashromážděné bedny. Každý déšť zásilek potom shodí přesně 100 B&K na aktuální pozici (takže na to pamatujte při cestování autobusem, nebo vlakem, nebo autem). V dřevěných bednách se dá najít velký diamant, mince (římské nebo měděné), TV (Technická vylepšení), údržbářské sady, staré pneumatiky, vraky dronů a fosílie, v kontejnerech může být staré sklo, elektronický odpad, kovový šrot, použitý olej a plastový odpad. V červených kontejnerech je nejvyšší šance narazit na největší množství. Pokud sebereš obsah B&K, pak B&K zůstávají na místě 10 minut a každý další hráč (který je vidí) je může také sebrat. Po každém novém sebrání začíná opět nový 10 minut odpočet. Po deseti minutách bez sebrání B&K permanentně zaniká. Po 2-3 dnech B&K zanikají pokud nejsou sebrány.

Další možnosti jak získat B&K:
30 B&K je za každou dosaženou úroveň, 15 za každou splněnou misi, 15 B&K za každý nákup v herním obchodě (za reálné peníze) a 0-4 za externí údržbu (počet závisí na úrovni servisního centra).
B&K generované deštěm zásilek obsahují výrazně méně materiálu, než ty které jsou generované systémem. Podle zkušeností některých hráčů obsahují pouze 20% toho co generované B&K.
Další možnosti zábavné spolupráce se říká "Cargo rain party", kdy různí hráči vypustí deště zásilek ve stejný čas na stejném místě (nebo blízko sebe), protože každý hráč je schopen sebrat všechny B&K od ostatních hráčů v okolí - pokud je může vidět v závislosti na úrovni muzea.

Takže každý by si měl rozhodnout, jestli se mu vyplatí čekat až bude mít muzeum na úrovni 10 aby mohl vypustit déšť zásilek a posbírat vše, nebo vypustit cargorain dříve a obsah prodat - použít ke zvýšení obratu ve hře.

Vylepšením speciální budovy "Přepravní firma" jde dosáhnout toho, že bedny které jsou v "Šéfově údržbovém kruhu" jsou automaticky sbírány bez toho aby jsi dělal cokoliv. Můžeš také sbírat bedny pomocí dronů. Více informací v sekci "Speciální budovy: Výzkum dronů"

Zpět na „Univerzální pomůcka pro začátečníky (EVA)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů